Hakkımızda

single_02

Dünden Bugüne Niva Dizayn Prekast   

Firmamız 15 yıllık tecrübesi ile ülkemizde önde gelen dış cephe kaplama firmalarından biridir. Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile “ precast cephe giydirme ” alanında faaliyet göstermektedir. Tasarımdan üretime; üretimden uygulamaya kadar uzanan geniş bir yelpazede müşterilerimize anahtar teslimi komple çözümler sunmaktayız.

Firmamız her yapıda uygulanabilir cephe alternatifleri ile projeyi başından itibaren devralarak, projelendirme,3 boyutlu tasarım, detay, uygulama, üretim, üretim planlama ve yerinde uygulama aşamalarıyla projelerini zamanında sonlandırıp teslim etmekte ve cephe sektöründe rekabetçi fiyatlar sunmayı hedeflemektedir.Cephe kaplama ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışında onlarca binaya kalite, estetik ve prestij kazandırmıştır.

Precast Cephe kaplama uygulamaları mevcut geleneksel inşaat tekniklerinin ötesinde; doğal, çevre dostu ve sürdürülebilir ürün olma özelliği taşıyan; hafiflik, montaj kolaylığı ve sonsuz tasarım imkânı sunan, bünyesinde cephe anlamında birçok alternatifi barındıran uygulamalardır. Daima gelişime açık, yenilikçi yapımız sayesinde sektördeki gelişmeleri takip ediyoruz. Ayrıca, kendi laboratuvarımızda farklı fikirler üretip, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıyeten, her bir çalışmanın gelişimimizde çok önemli bir rol oynadığının bilincindeyiz. Dolayısıyla, kendimizi geliştirmek için çok çalışmanın gerekliliğine inanmaktayız. !

“Başarı tesadüf değildir. Sıkı çalışma, azim, öğrenme, araştırma, fedakarlık ve en önemlisi, yaptığın şeyi sevmektir.”